Mustafa Kamalak AK Parti Türkiyeyi adım adım savaşa sürüklüyor


Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Kuzey Irakta Türkiyenin aleyhine bir oluşum meydana geldiğini belirterek, Ak Parti yanlış yapıyor. Türkiyeyi adım adım savaşa sürüklüyor, bataklığa sürüklüyor. Suriyede sadece Suriye yok. Bugün Kandilden Kuzey Iraktan daha tehlikeli bir durum oluşmuş vaziyette Suriyede dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partisinin il başkanlığı tarafından Memurlar Lokalinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. İftardan sonra partililere konuşan Kamalak, islam aleminin bir olması gerektiğini belirterek, Bugün 60 küsur İslam ülkesi var. Bir zincirin halkaları gibi gelin bir araya gelelim. Bir barış halkası oluşturalım. Her bir islam ülkesininde bağımsız orduları vardır. Ama soruyorum sizlere, bu orduların dışarıdan gelecek Haçlı saldırılarını durduracak gücü var mı? dedi.

TÜRKİYEYİ ADIM ADIM SAVAŞA SÜRÜKLÜYOR

Kuzey Irakta Türkiyenin aleyhine bir oluşum meydana geldiğini de ifade eden Kamalak, Ak Parti yanlış yapıyor. Türkiyeyi adım adım savaşa sürüklüyor, bataklığa sürüklüyor. Suriyede sadece Suriye yok. Bugün Kandilden Kuzey Iraktan daha tehlikeli bir durum oluşmuş vaziyette Suriyede. Her gün bu güzel ülkemiz en az üç beş şehit haberiyle sarsılıyor.

Bu gün şehit vermemiş ilimiz yok, ilçelerimiz yok. Şunu net olarak ifade edelim ki; 1984ten 2009 yılına kadar Güneydoğuda kaybetmiş olduğumuz insan sayımız Kurtuluş Savaşında vermiş olduğumuz şehitlerin yüzde 600 mislidir. Şu anda bir de Suriye belası ortaya çıkartılmıştır. Başbakana göre Esad nasıl olsa gidecekti. Rejimi çökecekti.

Oraya yeni bir yönetim gelecekti. Bu yönetimi de AK Parti belirleyecekti. Plan onun üzerine kuruluydu. Oradaki hareketlere öncülük ediyordu. On yıldır ‘Kardeşim diye hitap ettiği Esadla, biliyorsunuz aile fotoğrafları çektiriyorlardı, ortaklaşa basın toplantısı yaptılar, müşterek bakanlar kurulu toplantısı yaptılar. Ama ne oldu, bir iki dakika içerisinde, o kardeş düşman ilan edildi. Niye, çünkü büyük ağabey, stratejik ortak ABD Başkanı diyordu ki ‘Esad yürüyen bir ölüdür, mutlaka gidecek. Biz uyardık, Hayır dedik. ‘Türkiye oyuna gelmemelidir dedik diye konuştu.

SURİYEDE DÜŞÜRÜLEN TÜRK UÇAĞI

Türk jetinin Suriyede düşürülmesine de değinen Kamalak, Uçağımız düşürülmüştü. Natoyu toplantıya çağırdık. Suriyeye müdahale için. Nato o ilgiyi göstermedi. Bugün itibariyle şunu net olarak söylüyoruz, hükümet toplumu aydınlatmıyor. Bir takım bilgileri gizliyor, bu millete doğruyu söylemiyor. Bu hükümet bu millete gerekli doğruyu söylemiyor. Ne diyor hükümet Uçağımızın füze ile düşürüldüğünü söylüyordu, bugün kesinlik kazandı, uçak füze ile düşürülmedi. Uçağımızın füze ile düşürüldüğüne ilişkin bir emare var mı? Yok. Uçağımız uçak savarla da düşürülmemiştir. Peki nasıl düşürülmüştür bu uçak. Ben buradan Başbakana, Milli Savunma Bakanına açıklama yapmaya davet ediyorum. Bunları öğrenmek bizim hakkımız değil mi. Uçak düşürüldü diye sen bu milletin evlatlarını savaşa sokmayı düşünüyorsun diye konuştu.

HOROZ DÖVÜŞÜ İLE BİR YERE VARAMAYIZ

Türkiyenin problemlerini çözmeye mecbur olduklarını ifade eden Mustafa Kamalak, Horoz dövüşü gibi kavgalar ile bir yere varamayız. Şu an İslam coğrafyasına bir bakın. Ben bu noktada siz değerli kardeşlerime hanım kardeşlerime, delikanlı kardeşlerime, Zonguldakın evlatlarına soruyorum sizler haçlı birliğinden yana mısınız, İslam Birliğinden yana mı? Ama iyi düşünün.

AK Parti nereye götürmek istiyor milleti. Allah aşkına bu milleti Avrupaya haçlı birliğine dahil etmek için Avrupa Birliği Bakanlığını kuran AK Parti değil mi? Zinayı suç olmaktan çıkartan AK Parti değil mi? CHP gelse zinayı suç olmaktan çıkartmayı cesaret edebilir miydi? 1995 seçimlerine gidilirken MHPye mensup bir milletvekili adayı Nusret Demiral, eski DGM Emekli Savcısı ne dedi, ‘Biz iktidara gelirsek ezanı Türkçe okutacağız dedi. MHP seçmeni ne yaptı MHPyi sandığa gömdü dedi.

EŞCİNSELLİK MEŞRU HALE GETİRİLMİŞ

AK Partinin Avrupa Birliği Bakanlığını kurmasının nedeninin farklı olduğunu öne süren Kamalak, Ankaraya gitmek isteyen bir kimse Edirne otobüsüne bindiği halde Ankaraya gidebilir mi? İslam Birliğini kurmak isteyen kardeşlerim haçlı birliğine giderken, İslam Birliğine nasıl gidebilirsiniz? Deniliyor ki bunlarda sizden, evet onlarda bizim kardeşimiz.

Ama gittikleri yol yanlış. Aramızdaki farka gelince, istikametimiz farklıdır. Onlar Avrupaya diyor yani Batıya, biz ise İslam Birliğine yani Doğuya. Bunun için Avrupa Birliği Bakanlığını kurdular. Aile çökmüş, yuvaları dağılmış. Eşcinsellik meşru hale getirilmiş. Doğan çocukların yüzde 24ünün babası belli değil diye konuştu.

Durmuş SEVİNDİK/ZONGULDAK, (DHA)
Kaynak : posta.com.tr
Köstebek Tv

0 yorum yapılmış...:

Yorum Gönder

Yorumlama Biçimi Olarak (ANONİM) Şıkkını İşaretleyin ve daha sonra (YAYINLA) butonuna basın..